sobota, 13 marca 2010

Wunder Wave 65 - Dekompresja - Łódź 11.03.2010Niesamowite przeżycie, wspaniałe GWIAZDY HARDCORE w Polsce. Świetne koncerty, genialne nagłośnienie - pełna sala ! To w skrócie. Jeszcze mam szum w głowie po występach najważniejszych gości tego dnia.


MADBALL - hardcore metal z Nowego Jorku (U.S.A.) Jeden z najważniejszych przedstawicieli tego nurtu. Grupa od samego początku dowodzona przez wokalistę Freddy Cricien'a (prywatnie brata wokalisty Agnostic Front) i basistę Hoyę Roc. Na gitarze wspiera ich Mitts (wcześniej Skarhead). Grupa ma na swoim koncie kilka znakomitych albumów m.in.: "Set It Off" czy"Demonstrating My Style", które ugruntowały ich pozycję na światowej scenie hardcore.


TERROR - hardcore trash z Los Angeles (U.S.A.). Doskonale znani polskiej publiczności z niezwykle energetycznych koncertów.


DEATH BEFORE DISHONOR- hardcore z Bostonu (U.S.A.). Grupa po raz pierwszy gościła w Polsce w 2005 razem z Agnostic Front. Od tamtej pory zdobyła sobie liczne grono fanów w naszym kraju.

Oby do rychłego zobaczenia ...

3 komentarze:

 1. Miałem tam być, ale generalnie wole oszczedzic grosz na Agnostic Front :))
  Poza tym czerwiec to blackmetalowa uczta w Polsce, wiec tam tez trzeba byc - chociaz na Venom i Mayhem :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej.
  Nie byłeś, żałuj, mózg przeczesany !! 60zeta za 3 hardcorowe mega kapele. 30 marca szykuję się na wypad do Wa-wy - Suicidal Tendencies. Oczywiście jak Dża da, na ucztę też pojadę ze względy na Slayera i Mastodon. 9 kwietnia zapraszam do LUKA na REBEL TOUR 2010 - The Analogs i Schizm. Aloha ...

  OdpowiedzUsuń
 3. Na slayera zbieram jeszcze... dla mnie Slayer to dwa albumy, wiec priorytetem jest Venom.
  Na Analogsach juz dwa razy z rzedu bylem, za kazdym razem mam wrazenie gorzej jest, obiecalem sobie, ze juz nie pojde na ich koncert... z drugiej strony Schizma kusi, zeby sie tam pojawic...

  W pazdzierniku znowu bedzie u nas Stos. Ostatnio bylem na ich koncercie to Irena i reszta dali czadu :D

  OdpowiedzUsuń